Price: 6 595kr
Original Price: 8 954kr
| Charger | Not include a charger |
| Material | Aluminum Alloy |
| Features | None |
| Condition | Used |
| Additional installation costs | Not Applicable |
| Color | Black |
| Brand | Dell |
| Screen Size Range | 15" - 15.9" |
| Screen Size | 15.6" |
| Screen Resolution | 1920 x 1080 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Family | Core i7 |
| CPU Generation | Other |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | Other |
| Wireless Communication Technology | Bluetooth |
| Operating System | Windows 10 |
| Laptop Type | Gaming Laptops |
| GPU Memory | 16GB |
| HDD Type | SSD |
| Memory Type | DDR4 |
| Screen Refresh Rate | 60Hz |
| Touchscreen | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| SKU | se260114182076916026544 |
Brand Name: Dell
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Dell-sc-014435901.html
Quality: 8109271 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.